Apie mus

Ši nauja platforma sujungs keturis sėkmingus Žemaitijos sostinėje veilciančius verslus: kavinę „SENAMIESTIS", parduotuvę-barą „ALYNAS", restoraną „7 HILLS" ir greitai atsidarysiančią kavinę-užkandinę „METRO BAR". Kol kas startuos tik naujas internetinispuslapis www.maistas-telsiuose.lt,o šiektiek vėliau jame pradės veikti ir speciali programėlė, su kuria žmonės be vargo užsisakys patiekalus iš šių keturių skirtingų maitinimo įstaigų. Pageidaujamą užsakymą surinkęs pristatys vienas kurjeris.

ALYNAS" 

Parduotuvė-baras „ALYNAS" - turintis platų gėrimų ir užkandžių asortimentą. čia galite įsigyti gėrimų ne tik iš įvairiausių Lietuvos gamyklų, bet ir iš skirtingų pasaulio šalių. Gurmanai taip pat atras įvairių naujų, tik „Alynuo-se" esančių užkandžių, vytintos mėsytės, žuvies iš pamario krašto. Visą produkciją galite įsigyti adresu: Respublikos g. 6A, arba produkciją pristatysime jūsų norimą vietą. 

SENAMIESTIS"

 „Penkiais puodeliais" - aukščiausiu vertinimu Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos paženklinta kavinė „SENAMIESTIS" gali patenkinti ir išrankiausio kliento poreikius. Čia siūlomi dienos pietūs, maisto ir gėrimų degustacijos, gedulingi pietūs, akustinės muzikos vakarai, protų mūšiai, specialūs meniu ir programa įvairių švenčių proga. Kavinė „SENAMIESTIS" turi kuo nustebinti: čia šalia įprastų patiekalų valkiaraštyje galima rasti ir žemaitiskų patiekalų. Jau keletą metą kavinė garsėja organizuojamomis žemaitiškų patiekalų degustacijomis. Svečiai ne tik turi galimybę paragauti įvairių tradicinių žemaitiškų patiekalų (cibulynės, kastinio, spirgėnės, šmakalo, pusmarškonės košės, žemaitiškų „kleckų"), bet ir su-žinoti jų gaminimo procesą, pa-tiekalų istoriją. 

„7 HILLS"

Restorano „7 HILLS" sėkmė - puikios 12 žmonių komandos nuopelnas. Virtuvė čia patikėta ilgametę patirti turintiems virėjams iš svečių šalių. Virėjo iš Kinijos ruošiamame valgiaraštyje - net 120 skirtingą autentiškų kiniškų patiekalų. Restorane sukasi ir du šefai iš Indijos, kurie klientams pateikia europinės grilio virtuvės patiekalus, pagardintus indiškais prie-skoniais. Jų taip pat visa gausybė - net 50. Be šių patiekalų įvairovės, restoranas „7 HILLS savo klientams taip pat siūlo didelį sušių meniu ir gardžių pagal itališką receptą kepamų picų. 

„METRO BAR

Restorano „7 HILLS" savininkas Karolis Pranskus ir toliau sėkmingai plečia verslą. Telšiškiams jis turi staigmeną! Balandžio 29 dieną Žemaitijos sostinėje duris atvers nauja kavinė-užkandinė „METRO BAR". Tokio asortimento patiekalų,jo teigimu, nėra nei Telšiuose, nei šimto kilometro spinduliu aplink juos. Nauja užkandinė-kavinė isikūrė Kęstučio g. 20, Telšiuose. Čia bus siūlomas itin platus asortimentas: dienos pietūs, kebabai, BBQ, šonkauliukai, mėsainiai ir kt. Kasdien nuo pat ankstaus ryto bus kepamos šviežios bandelės, o šeštadieniai bus ypatingi - virtuvės šefas iš Indijos siūlys paskanauti pagal autentišką receptą paruoštos karštai rūkytos vištienos, jautienos, kiaulienos. „METRO BAR" stebins ne tik savo patiekalais, bet ir aplinka. 

×